Towarzysko: Francja lepsza od Hiszpanii

Francuzi pokonali w meczu towarzyskim reprezentację Hiszpanii 1-0. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Loic Remy. Dodać należy, że Trójkolorowi w pełni zasłużyli na zwycięstwo, które mogło być jeszcze bardziej przekonujące. Podopieczni Vicente Del Bosque tylko w pierwszej połowie zagrażali realnie Francuzom. Przebudowywany skład nie pokazał pełni swoich możliwości. Tuż po przerwie Francuzi strzelili gola, ale z niewyjaśnionych przyczyn nie został on uznany za prawidłowo zdobytego.

Francja - Hiszpania 1:0 (0:0)
1:0 Remy 73'

Francja: Lloris - Debuchy, Varane, Sakho, Evra (68' Digne) - Pogba, Matuidi (68' Cabaye) - Sissoko (78' Schneiderlin), Valbuena (75' Cabella), Griezmann (59' Remy) - Benzema

Hiszpania: De Gea - Carvajal, Jose, Ramos, Azpilicueta - Koke, Busquets (46' Iturraspe), Fabregas (68' Pedro) - Garcia (58' Silva), Costa (67' Alcacer), Cazorla (78' Isco)

sędzia: Alain Bieri (Szwajcaria)