Real Zaragoza na skraju przepaści!

Jeden z najbardziej zasłużonych hiszpańskich klubów, Real Zaragoza jest bliski upadłości. Zespół z Segunda Division ma ogromne zaległości z Urzędem Skarbowym, które sięgają blisko 26 mln. euro. Fundacja Zaragoza 2032, która obaliła w lipcu właściciela Agapito Iglesiasa, wypłaciła już piłkarzom zaległe wynagrodzenia. Niestety klub nie jest obecnie w stanie pokryć, ogromnych długów z Urzędem Skarbowym. Ten natomiast nawołuje do natychmiastowej realizacji należności.
Jeśli Realowi nie uda się rozłożyć tej kwoty na raty, to klub może ogłosić upadłość i zostać rozwiązany.

Byłaby to wielka szkoda, zważywszy na przeszłość klubu i wielkie sukcesy: 6 Pucharów Hiszpanii, Puchar Miast Targowych czy Puchar Zdobywców Pucharów...