Liga Mistrzów: Real po raz drugi ogrywa Liverpool
Real Madryt skromnie pokonuje na własnym boisku FC Liverpool 1-0. To drugie zwycięstwo Królewskich nad The Reds, którzy ograli ich także na boisku w Anglii. Aż 7 zmian wprowadził Brendan Rodgers w porównaniu do pierwszego meczu. Niestety Liverpool był jeszcze bardziej bezbarwny niż w pierwszym meczu. Bohaterem spotkania zostaje Karim Benzema, strzelec jedynego gola. Cristiano Ronaldo nie udało się przeskoczyć Raula w klasyfikacji strzelców Ligi Mistrzów. Królewscy mają 12 punktów i prowadzą w swojej grupie.
Real:Casillas - Arbeloa (84' Nacho), Varane, Ramos, Marcelo - Isco, Kroos, Modrić, Rodríguez (62' Bale) - Benzema (88' Hernández), Ronaldo.

LFC: Mignolet - Manquillo, Touré, Skrtel, Moreno - Lallana, Leiva (69' Gerrard), Can (75' Coutinho), Allen, Marković (69' Sterling) - Borini.